Kalendarz brań listopad 2020

2

Sprawdź kalendarz brań na listopad. Zaplanuj swoją listopadową wyprawę, dzięki kalendarzowi będziesz mógł liczyć na bardzo dobre brania ryb, szczególnie drapieżników takich jak: okonia, szczupaka, sandacza, bolenia. Inne gatunki ryb takie jak płoć, wzdręga, leszcz, krąp, karaś, amur, lin, jaź, kleń też będą dobrze brałyWszystko co najważniejsze dla wędkarza znajdziesz w tym kalendarzu, czyli brania ryb, wschody i zachody słońca.

               W listopadzie nie łowimy: pstrąga potokowego, troci jeziorowej troci wędrownej ( z wyjątkiem rzeki Wisły od zapory we Włocławku do jej ujścia), suma( z wyjątkiem rzeki Odry od ujścia rzeki Warty do granicy z wodami morskimi), łososia (z wyjątkiem rzeki Wisły od zapory we Włocławku do jej ujścia).

Share.

2 komentarze

  1. Nie wiam jak Pan to robi ale sprawdzał mi się ten kalendarz . Ile razy byłem w listopadzie na rybach w te dni co Pan pokazał to zawszy były brania. Super robota, może będzie nam kiedyś dane powędkować razem i pogadać przy flaszce z % albo jakimś piwku . Bo widzę, Pan z moich stron. Ja Kielce ale czasami jestem nad Chańczą.

    • Staram się tworzyć kalendarz brań jak najlepiej potrafię, zależy mi na jego dokładności. Oczywiście zapraszam na Chańczę, chociaż łowisko pod względem ryb bardzo zubożało. Może kiedyś spotkamy się nad wodą. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

*