Świecący marker tyczka od firmy Undercarp

1

Coraz bardziej popularne w wędkarstwie karpiowym jest znaczenia łowiska czyli miejsce gdzie nęcimy i rzucamy zestaw. Dlatego też do takiego znaczenia łowiska używamy markerów  – w szczególności tych tyczkowych które mają wiele zalet. Możemy ich długość wydłużać praktycznie dowolnie jak również czasami zdarza się tak, że ryba przechodzi nam za marker wtedy właśnie jeżeli używamy tyczki do znaczenia to ona po prostu się ,,poddaje ” składa i żyłka spokojnie po niej może przejść bez zaplątania.

Właśnie takie znaczniki tyczkowe wprowadziła na nowy 2020 rok firma Undercarp. Do dyspozycji mamy 4 różne kolory świecącej diody LED. Są to niebieski, zielony, żółty oraz czerwony. Diody te zasilane są za pomocą dwóch standardowych paluszków . Mają bardzo długi czas świecenia od 14 do nawet 30 dni w zależności od użytych baterii ( zalecane są alkaiczne do przedłużenia świecenia ) . Dlatego też zakup znacznie droższych markerów z czujnikami zmierzchu jest po prostu zbędne.

Informacje o samej głowicy na obrazku, sporo ciekawych informacji w dużym skrócie:

Dużym atutem tego znacznika jest tutaj odpinany ciężarek, który bardzo szybko  możemy zamontować do markera a następnie odczepić. Jest to naturalny kamień w kształcie kwadratu o wadze pomiędzy 1,8kg do 1,9kg. Jest on naturalny dlatego też neutralny jest dla podwodnego środowiska, nawet gdy zostanie w łowisku na dłuższy czas. Jest to bardzo proste jak widać na poniższym filmie:

Sam marker łączymy za pomocą zatrzasków, bardzo prosty system dzięki któremu możemy na dowolną długość wydłużać lub skracać markera. W komplecie sprzedawane są pięć sekcji po 1 metr. W tym jedna sekcja pusta którą używamy jeżeli musimy dociążyć marker podczas łapania na wysokiej fali lub głębokości około 6 metrów. Jak również 2 sekcje po 0,8 metra.

Cały film odnośnie markerów karpiowych od firmy Undercarp do obejrzenia na filmie poniżej:

W swojej ofercie firma ta posiada również wiele akcesoriów związanych z tym markerem oraz przejściówki do samodzielnie wykonanych domowych markerów które zrobiliście samemu: Undercarp.pl/katp/markery-karpiowe/

Oczywiście jak zdecydujemy się na zakup takich markerów to trzeba je gdzieś trzymać i dlatego też firma Undercarp ma dla Was pokrowce na markery.

W dolnej części znajduje się rozpisany element dzięki któremu możemy włożyć 3 ciężarki, pokrowiec spokojnie zmieści trzy markery wraz z ciężarkami

Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy Undercarp

Share.

Jeden komentarz

  1. Jakiś czas temu kupowałem marker innej firmy który był zmierzchowy i wytrzymywał mniej od undercarp firmy, fajna opcja i przystępna cena 120pln za marker świecący to chyba najtańsza opcja na rynku.

Dodaj komentarz

*