Rate this post

Kompletując akcesoria do jadalni warto wybrać produkty tradycyjnej marki Rorstrand, której korzenie sięgają XVIII wieku. Producent ten oferuje kolekcję zestawu naczyń Kurbits, wśród których, obok cukiernic, talerzyków, filiżanek i misek znajdują się piękne, stylowe mleczniki. Są one wykonane z białej porcelany.

Motywami ozdobnymi są kolorowe kwiaty inspirowane szwedzką sztuką ludową – prezentują się one niezwykle elegancko na tle białej, szlachetnej porcelany. Ten mlecznik do kawy jest niezbędnym elementem zestawu naczyń, idealnie współgrającym z resztą serwisu kawowego kolekcji Kurbits. Jego pojemność wynosi 400 ml – jest to mały mlecznik.

Dzbanek do mleka Kurbits zadowoli każdą osobę ceniącą wysoką jakość, oryginalność i misterne wykonanie przedmiotów codziennego użytku oraz tradycyjne wzory. Idealnie nadaje się na prezent ślubny lub z okazji rocznicy ślubu, może uatrakcyjniać również przyjęcia rodzinne. Jednakże nadaje się on nie tylko na specjalne okazje – równie dobrze może być używany na co dzień, wnosząc odrobinę luksusu podczas chwil spędzonych w gronie rodziny lub przyjaciół.

Warto zaznaczyć, iż ozdobny charakter mleczników i innych naczyń z kolekcji Kurbits nie wymaga dodatkowej oprawy, w związku z czym można zrezygnować podczas używania ich z dodatkowych dekoracji stołu.