Rate this post

Przemysł, gastronomia, laboratorium, spawanie, pomoc, liczenie, czyszczenie – wszystkie te rzeczowniki muszą funkcjonować tak, aby można było je określić jednym słowem. Profesjonalnie. Żeby tak było, nie wystarczą chęci i dwie ręce. Potrzebny jest jeszcze specjalistyczny, niezawodny sprzęt. Wszystkie poprzednie zdania mieszczą się w jednym słowie: Emaks.pl!

Już prawie trzy lata dbamy o to, aby specjaliści w swojej pracy korzystali wyłącznie z produktów niezawodnych i atrakcyjnych cenowo. Marki Royal Catering, Steinberg Systems czy Stamos Germany oferowane przez nas są wykorzystywane w profesjonalnych gastronomiach, przez spawaczy, w laboratoriach i wielu innych miejscach. Także w domu, bo produkty, które oferujemy znakomicie sprawdzają się w codziennym użytku. Nie zamykamy się na konkretną grupę odbiorców, co oznacza, że zakupy u nas zrobi zarówno jubiler potrzebujący myjki, jak i pani prowadząca budkę z hot-dogami.

Sklep Emaks.pl podzielony jest na kilka kategorii, rozmieszczonych jasno i czytelnie. I tak w dziale wagi odnajdzie się każdy, kto potrzebuje sprzętu do sklepu, przemysłu czy laboratorium. Szeroki wybór wag sklepowych, magazynowych, platformowych, precyzyjnych i wiszących sprawia, że nawet najbardziej wymagający klient uśmiechnie się szeroko podczas pierwszego (i nie tylko!) użycia sprzętu.

Dział spawanie to profesjonalne wyposażenie osób, którym nie obce jest łączenie metali. Migomaty, przecinarki plazmowe, spawarki ręczne, tig i wielofunkcyjne uzupełniają maski, akcesoria i części zamienne. Na Emaks.pl dostepne jest wszystko co najważniejsze w pracy spawacza, ale sprzęt znajdzie zastosowanie także w czterech kątach.

Gastronomia, to jak sama nazwa wskazuje oferta skierowana głównie do restauracji, barów, fast foodów i wszelkiego rodzaju biznesu związanego z kuchnią. Frytownice, grille, miksery czy podrzewacze i smażalniki to produkty, które z pewnością wzbogacą ofertę i rozwiną niejeden biznes.

Sklep uzupełniają sprzęty używane w lakiernictwie, a także wyciągarki, liczarki i myjki.

Każdy przedmiot dostępny na Emaks.pl jest starannie opisany i posiada pełną specyfikację. Klient wie co kupuje, w zestawie otrzymując 100% zadowolenia, wygody użytkowania, bezpieczeństwa i gwarancji. Nasi fachowcy są gotowi do pomocy i z chęcią odpowiedzą na wszystkie, nawet najbardziej szczegółowe pytania. Produkty najwyższej jakości można zamówić bez wychodzenia z domu. Nasz sklep otwarty jest 24h na dobę, a błyskawiczna wysyłka sprawi, że kurier będzie u klienta szybciej, niż zdąży On wypowiedzieć zdanie „Król Karol kupił królowej Karolinie korale koloru koralowego”.

Zachęcamy do skorzystania z oferty sklepu Emaks.pl i dołączenia do grona zadowolonych klientów!