Rate this post

Moja siostra interesuje się bardzo wieloma rzeczami i na przykład przygotowanie dla niej prezentu to nie lada wyzwanie. Nigdy nie wiadomo, czy przypadkiem nie ma już tego, czym chcielibyśmy ją obdarować. Na szczęście jednym z jej najważniejszych zainteresowań jest architektura, zatem postanowiłam skupić się akurat na tej pasji, szukając dla niej prezentu.
Zaczęłam od największych sieciowych księgarni, jednak okazało się, że nie mam tam czego szukać. Pod hasłem „architektura” stoją tam przewodniki po Polsce, co nijak nie wpisuje się w tematykę moich poszukiwań. W mniejszych księgarniach mogłam sobie nawet darować to pytanie.
Święta się zbliżały, a ja wciąż nie miałam prezentu dla siostry. Uznałam, że może jak nie architektura, to coś innego? Inna jest pasja to origami i tu już nie  było problemu. Origami jest ostatnimi czasy niesamowicie modne i poradniki oraz albumy poświęcone tej sztuce zalegają księgarskie półki. Trudno, jeśli nie można mieć tego, co się chce, trzeba wziąć to, co się dostaje.