Rate this post

Czasem każdemu zdarzy się zaspać, a niektórzy po prostu nie lubią tracić rano czasu na przygotowywanie śniadania – wolą chwilę dłużej pospać. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi nam kilka prostych sposobów na śniadania, które można przygotować w dosłownie kilka minut.
1. Gotowe produkty. Wydają się być mniej zdrowe niż ręcznie przygotowany posiłek, jednak w sklepach i aptekach można znaleźć takie produkty, które produkowane są z myślą o osobach na diecie. Są więc wzbogacone w witaminy i minerały, które pozwalają zaspokoić głód i zapewnić organizmowi cenne składniki odżywcze. Trzeba się tylko w nie wcześniej zaopatrzyć.
2. Soki i koktajle. Dla posiadaczy blendera to najszybsza opcja. Można przygotować je dosłownie ze wszystkiego. Z warzyw czy sezonowych owoców. Z dodatkiem wody i mleka lub bez. W wersji pobudzającej, dla wielbicieli kawy, espresso może być bazą dla takiego koktajlu.
3. Owsianka. To niezwykle zdrowa opcja, a płatki potrzebne do jej przygotowania można kupić już gotowe, tylko do zalania. Dodatkowe składniki, typu orzechy, rodzynki i owoce, także można przygotować wieczorem. Rano całość trzeba zalać mlekiem lub wodą – i śniadanie gotowe! A jeśli nie zależy Ci na wyjątkowo zdrowym śniadaniu, wystarczy zaopatrzyć się w płatki, których oferta w supermarketach jest naprawdę ogromna.

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.