Rate this post

Kiedy decydujemy się na szczeniaka, naszą powinnością jest zapewnić mu jak najlepsze warunki, zarówno bytowe jak i żywieniowe.
Szykujemy mu odpowiednie miejsce do spania, kupujemy pełno zabawek, potrzebny sprzęt do wychodzenia na spacer, czyli ubieramy go w ładną obróżkę, czasami nawet dobieramy mu pasujący sweterek. Wszystkie te gadżety są potrzebne, ale najbardziej małemu szczenięciu, do jego wzrostu, jest potrzebna odpowiednia, dobrze zbilansowana i super przyswajalna karma dla szczeniaków.
Dzisiaj nie karmimy już naszych zwierząt resztkami ze stołu, na rynku występują karmy, które są doskonale trawione przez psy, sprawiają, że pies w momencie swojego wzrostu dobrze rośnie i bardzo dobrze rozwija się. Ma piękną sierść, odpowiednio mocne kości, dostarczone są mu wszystkie potrzebne witaminy, ekstrakty i oleje.
Karmy mają różne składy, naszym obowiązkiem jest dopasowanie odpowiedniego pokarmu, odpowiednich wielkości granulek karmy i przede wszystkim, dobrze musimy trafić w smak naszego pupila.